WebAuthn (Passkey) (2.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Reset
be: Скінуць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Provider
be: Пастаўшчык
