WebAuthn (Passkey) (2.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Authentication
bg: Удостоверяване
