WebAuthn (Passkey) (2.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Label
bs: Oznaka

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana
