WebAuthn (Passkey) (2.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
