WebAuthn (Passkey) (2.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Provider
eo: Provizanto
