WebAuthn (Passkey) (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Label
sk: Označenie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Security Options
sk: Bezpečnostné nastavenia

en: Authentication
sk: Overenie

en: Allowed Roles
sk: Povolené kategórie používaťeľov

en: Drupal user
sk: Používateľ Drupalu
