WebAuthn (Passkey) (2.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Reset
sq: Rifillo

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe
