WebAuthn (Passkey) (2.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Reset
ast: Reafitar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina
