WebAuthn (Passkey) (2.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Reset
pt: Redefinir

en: Label
pt: Rótulo

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: User
pt: Usuário

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Created
pt: Criado

en: Page
pt: Página

en: Role ID
pt: ID do papel

en: Security
pt: Segurança

en: Provider
pt: Provedor

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Allowed Roles
pt: Papéis de usuários permitidos

en: Drupal user
pt: Usuário do Drupal

en: Last used
pt: Última utilização

en: Master
pt: Principal
