WebAuthn (Passkey) (2.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Created
ug: قۇرۇلدى
