WebAuthn (Passkey) (2.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Page
ur: صفحہ

en: Provider
ur: سہولت کار
