WebAuthn (Passkey) (2.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Actions
de: Aktionen

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Label
de: Beschriftung

en: Unknown
de: Unbekannt

en: User
de: Benutzer

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Created
de: Erstellt

en: Page
de: Seite

en: Role ID
de: Rollen-ID

en: Security
de: Sicherheit

en: Provider
de: Anbieter

en: Security Options
de: Sicherheitsoptionen

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Drupal user
de: Drupal-Benutzer

en: Last used
de: Zuletzt verwendet

en: Last Used
de: Zuletzt verwendet

en: Resend OTP
de: OTP erneut senden

en: Enter OTP
de: OTP eingeben
