WebAuthn (Passkey) (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Reset
af: Herstel

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Master
af: Meester
