WebAuthn (Passkey) (2.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: User
fr: Utilisateur

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Role ID
fr: Id du rôle

en: Security
fr: Sécurité

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Security Options
fr: Options de sécurité

en: Authentication
fr: Authentification

en: Allowed Roles
fr: Rôles autorisés

en: Drupal user
fr: Utilisateur Drupal

en: Security Key
fr: Clef de sécurité

en: Last used
fr: Dernier accès

en: Master
fr: Principal

en: Last Used
fr: Dernière utilisation
