WebAuthn (Passkey) (2.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Role ID
hu: Szerepkör-azonosító

en: Security
hu: Biztonság

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Drupal user
hu: Drupal-felhasználó

en: Last used
hu: Utoljára használt

en: Master
hu: Mester

en: Last Used
hu: Utoljára használt
