WebAuthn (Passkey) (2.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Provider
hy: Մատակարար
