WebAuthn (Passkey) (2.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Reset
is: Endursetja

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Drupal user
is: Drupal notandi
