WebAuthn (Passkey) (2.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Reset
pl: Resetuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Role ID
pl: ID roli

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Drupal user
pl: Użytkownik Drupala

en: Last used
pl: Ostatnio użyte

en: Master
pl: Główny

en: Last Used
pl: Ostatnie użycie

en: Resend OTP
pl: Wyślij ponownie OTP
