WebAuthn (Passkey) (2.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Provider
gu: પ્રદાતા
