WebAuthn (Passkey) (2.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: User
id: Pengguna

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: Role ID
id: ID peran

en: Security
id: Keamanan

en: Provider
id: Penyedia

en: Authentication
id: Autentikasi
