WebAuthn (Passkey) (2.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Label
lv: Etiķete

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Security
lv: Drošība

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Drupal user
lv: Drupal lietotājs
