WebAuthn (Passkey) (2.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ
