WebAuthn (Passkey) (2.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Provider
ta: வழங்குநர்
