WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Provider
az: Provayder

en: Authentication
az: İdentifikasiyası
