WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Reset
hr: Poništi

en: Label
hr: Oznaka

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Provider
hr: Pružatelj
