WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Reset
ro: Resetează

en: Label
ro: Etichetă

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Provider
ro: Furnizor

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Drupal user
ro: Utilizator Drupal

en: Master
ro: Expert
