WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас
