WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ
