WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: Authentication
ps: تصدیق
