WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ
