WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Unknown
vi: Không rõ

en: User
vi: Người dùng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Page
vi: Trang

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Master
vi: Chính
