WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Provider
am: አቅራቢ
