WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: Security
nl: Beveiliging

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Allowed Roles
nl: Toegestane rollen

en: Last used
nl: Laatst gebruikt

en: Last Used
nl: Laatst gebruikt

en: Resend OTP
nl: OTP opnieuw verzenden
