WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc5) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Label
ca: Etiqueta

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Security
ca: Seguretat

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Authentication
ca: Autenticació
