WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc5) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Label
he: תווית

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Security
he: אבטחה

en: Provider
he: ספק

en: Authentication
he: הזדהות
