WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc5) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Label
jv: Judul

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Security
jv: Jagabaya
