WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
