WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc6) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Reset
cy: Ailosod

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen
