WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc6) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Page
fa: صفحه

en: Role ID
fa: شناسه نقش

en: Security
fa: امنیتی

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Drupal user
fa: کاربر دروپال

en: Master
fa: مدیر
