WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Actions
is: Gerðir

en: Reset
is: Tómstilla

en: Unknown
is: Ókent

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða
