WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc6) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Label
ka: სათაური

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Provider
ka: პროვაიდერი
