WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc7) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Label
cs: Popisek

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Authentication
cs: Ověření

en: Last used
cs: Naposledy použito
