WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc7) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Label
da: Etiket

en: Unknown
da: Ukendt

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Role ID
da: Rolle ID

en: Security
da: Sikkerhed

en: Provider
da: Udbyder

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Last used
da: Senest anvendt
