WebAuthn (Passkey) (2.0.0-rc7) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Label
km: ស្លាក

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត
