WebAuthn (Passkey) (2.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Drupal user
bo: Drupal སྤྱོད་མཁན།

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
