Wadokai Theme (1.0.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Header
am: ራስጌ

en: Left sidebar
am: ግራ ጎን አሞሌ

en: Right sidebar
am: የቀኝ ጎን አሞሌ
