Wadokai Theme (1.0.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Left sidebar
bs: Lijevi stupac

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: Address
bs: Adresa
