Wadokai Theme (1.0.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
