Wadokai Theme (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha
