Wadokai Theme (1.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Address
lv: Adrese

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
